Systemy ogrodzeniowe GARD – co je wyróżnia?

Artykuł sponsorowany

11.07.2022

W Polsce ogrodzenia metalowe cieszą się rosnącą popularnością i nic w tym dziwnego. Na ich korzyść przemawia trwałość, estetyka czy łatwość montażu. Systemy ogrodzeniowe GARD idealnie wkomponują się w otoczenie, są stylowym dopełnieniem posesji, a jednocześnie zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Produkt jest nowością na rynku, ma oryginalną kolorystykę i szerokości profili! Ogrodzenia GARD dostępne są w trzech rodzajach szerokości paneli i spersonalizowane pod każdego klienta, a jakość pozostaje na poziomie PREMIUM.

 

GARD to marka stanowiąca nieodłączny element Grupy Blachotrapez. Nowy segment produktowy: system ogrodzeń – to nie tylko nowoczesne podejście do projektowania, ale i – zgodnie ze standardem Blachotrapez – rozsądny wybór na lata. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z przystępną ceną. Stworzone przez ekspertów Blachotrapez Systemy Ogrodzeniowe GARD wyróżniają się prostotą montażu. Poradzi sobie z tym każdy fachowiec, a ponadczasowy design odświeży wygląd całej posesji. Systemy GARD są kompletne – składają się z doskonale zaprojektowanych elementów tworzących całość zestawu.

 

Systemy ogrodzeniowe

 

Przeczytaj więcej o systemach ogrodzeń GARD na: https://www.blachotrapez.eu/pl/produkt/systemy-ogrodzeniowe-gard

 

Przykuwające uwagę dopełnienie posesji

Projektując Systemy Ogrodzeniowe GARD eksperci zadbali o to, aby ich design był atrakcyjny i przykuwał uwagę. Jednocześnie pamiętając, aby wygląd ogrodzenia był ponadczasowy i przez długie lata zdobił dom. Ogrodzenia stalowe GARD dostępne są w klasycznych i zawsze modnych kolorach tj.: złoty dąb 3D, orzech, grafit (RAL7016), czarny (RAL9005) jak również połączenie czarnego (RAL9005) z złotym dębem 3D i orzechem. Piękne wzory podkreślają wygląd budynku i dopełniają całe otoczenie. Wybór segmentu nie wiąże się z dodatkową opłatą. Zgodnie z myślą przewodnią GARD – systemy mają odpowiadać gustom.

 

Systemy ogrodzeniowe

 

Trwałość i wytrzymałość

Ogrodzenia GARD są gwarancją bezpieczeństwa bez względu na warunki atmosferyczne. Zaprojektowane tak, aby konstrukcja wytrzymała nawet najsilniejszy wiatr, a jednocześnie są bardzo proste w montażu. Warto dodać, że produkty GARD charakteryzują się wysoką odpornością na promienie UV, dlatego decydując się na powyższe systemy można mieć pewność, że elementy ogrodzenia nie wyblakną po czasie.

 

Wysoki stopień ochrony powierzchni i łatwy montaż

GARD to podwójne zabezpieczenie antykorozyjne przy zastosowaniu technologii Duplex. Powłoka cynkowa i malarska uzupełniają się w swojej skuteczności. Dzięki czemu GARD zachowuje wyjątkową trwałość przez długie lata. Praktyczny system ułatwia i przyspiesza pracę. Podmurówka pod system ogrodzeń może być montowana, ale nie jest wymagana. Ogrodzenia GARD idealnie nadają się również do modernizacji starego ogrodzenia. Elementy ogrodzenia takie jak przęsła można zakupić osobno, a w projektowaniu ogrodu może pomóc jeden z doradców firmy. Wybierając elementy ogrodzenia Blachotrapez, klient dostaje w zestawie do nich elementy montażowe, które są bardzo pomocne w momencie częściowej lub całościowej wymiany starego ogrodzenia lub montażu nowego.

 

Systemy ogrodzeniowe

 

Doskonałe zamknięcie z systemem ogrodzeń GARD

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej posesji. W ofercie ogrodzeń dostępne są: brama przesuwna lub dwuskrzydłowa furtka GARD, segmenty oraz pełen zestaw montażowy jak również automatyka.

 

W ofercie Blachotrapez znajduje się wiele nowoczesnych modeli ogrodzeń – zarówno ogrodzenia pełne, jak i osobne elementy każdego ogrodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ogrodzeń blaszanych na: www.blachotrapez.eu lub bezpośrednio u przedstawiciela Blachotrapez.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in