smartCONNECTED od WIŚNIOWSKI – nowy wymiar inteligentnych technologii dla domu

09.11.2021

Marka WIŚNIOWSKI, czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń, we współpracy z firmą Somfy, światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych, opracowała innowacyjny system do sterowania domem i posesją. smartCONNECTED to nowa jakość na rynku inteligentnych technologii dla domu.

 

smartCONNECTED to nowość w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Jest to inteligentny i intuicyjny system, który łączy innowację z najnowocześniejszą technologią i w prosty sposób wprowadza je do codziennego życia. Dzięki centrali smartCONNECTED Box i zintegrowanej z nią aplikacji mobilnej można zarządzać domowymi urządzeniami oraz monitorować ich stan. System umożliwia zdalne sterowanie m.in. bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami, oknami, furtką czy roletami.

 

smartCONNECTED

Jedno narzędzie – wiele możliwości

System smartCONNECTED to zintegrowane rozwiązanie, które za pomocą jednego narzędzia umożliwia sterowanie wieloma elementami domu. „Centrum dowodzenia” znajduje się w smartfonie – nie trzeba więc nosić ze sobą kilku kart, pilotów czy kluczy.

Inteligentny system zapewnia dwustronną komunikację. Z jednej strony za pomocą smartfona można zdalnie zarządzać poszczególnymi elementami domu i np. zamknąć bramę wjazdową lub uruchomić rolety. Z drugiej strony aplikacja na bieżąco wysyła komunikaty informujące np. o próbach wejścia do domu – również tych niechcianych.

Ponadto aplikacja pozwala na ustawianie różnego rodzaju scenariuszy zgodnych z codziennym trybem życia użytkownika. Pomaga również zareagować w sytuacjach nieprzewidzianych – gdy dziecko wróci wcześniej ze szkoły lub gdy kurier przywiezie długo wyczekiwaną paczkę, a nikogo nie będzie w domu.

Know-how branżowych liderów

System smartCONNECTED to efekt wieloletniej współpracy między marką WIŚNIOWSKI, czołowym producentem bram, okien, drzwi i ogrodzeń, i firmą Somfy, światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych. To kolejny – po napędzie Metro – produkt sygnowany hasłem WIŚNIOWSKI powered by Somfy.

Dzisiaj technologie inteligentne to praktyczne rozwiązania, które znacząco ułatwiają nasze życie – mówi Marcin Szostek, menedżer produktu technologie inteligentne w firmie WIŚNIOWSKI. – Firma WIŚNIOWSKI od wielu lat pracuje nad zmianą postrzegania rozwiązań smart dla domu. Między innymi dzięki naszej pracy są to funkcjonalności intuicyjne, dostępne i zwiększające wygodę wszystkich domowników – podkreśla.

 

Najnowszy produkt – smartCONNECTED Box – to kolejny wspólny krok w budowaniu świadomości i prezentacji korzyści wynikających z zastosowania automatyki oraz inteligentnych rozwiązań w naszych domach. W 2016 roku marki WIŚNIOWSKI i Somfy wprowadziły na rynek napęd do bram garażowych METRO, który przyczynił się do znaczącej popularyzacji rozwiązań smart home nie tylko na polskim rynku – dodaje Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający oraz członek zarządu Somfy Polska.

 

smartCONNECTED

smartCONNECTED – nowy wymiar inteligentnych technologii dla domu

System smartCONNECTED wyróżnia się m.in. tym, że jest gotowy do użycia zaraz po włączeniu. Nie trzeba przechodzić przez skomplikowany proces instalacyjny – wystarczy sparować centralę z urządzeniami, którymi chce się sterować.

Klienci wybierający produkty WIŚNIOWSKI otrzymują gwarancję najwyższej jakości, a łącząc je z centralą smartCONNECTED Box i aplikacją mobilną, tworzą inteligentny i bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich. Mogą także w prosty sposób zarządzać oszczędzaniem energii poprzez np. odpowiednie sterowanie roletami, dzięki któremu można monitorować dopływ światła i optymalizować koszty ogrzewania czy klimatyzacji.

System smartCONNECTED to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wygodne i funkcjonalne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo oraz komfort życia.

 

Zobacz:

Bramy – rodzaje, budowa, użytkowanie, normy

Drzwi techniczne do domu

Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in