Sektory budownictwa i transportu wobec rewolucji technologicznej

04.02.2019

20 lutego w hotelu The Westin Warsaw odbędzie jubileuszowa X edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży.

 

 

Konferencja od 10 lat cieszy się uznaniem środowiska branżowego. Poprzez aktywną kooperację autorytetów biznesowych i naukowych organizatorzy chcą wywołać żywą dyskusję o kondycji polskiego budownictwa i rynku infrastruktury. Wierzą, że zainspiruje ona obie strony do wdrażania przełomowych rozwiązań oraz doda odwagi do podejmowania innowacyjnych działań. Jubileuszowa edycja będzie okazją do dyskusji na tematy, takie jak: wpływ digitalizacji na sektor budownictwa, dynamika rozwoju inwestycji w infrastrukturze drogowej i kolejowej, nowe technologie w służbie budownictwa oraz wizja miast przyszłości. Podsumowany zostanie także miniony rok w infrastrukturze i budownictwie, w tym efekty współpracy sektora publicznego oraz prywatnego.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Geoff Haley – założyciel i prezes International Project Finance Association (IPFA) oraz Włodzimierz Szymczak – prezes Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa w latach 2014–2016.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek ,,Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów, którzy w sposób szczególny wyróżniali się na tle branży w ośmiu kategoriach.

Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora: www.executive-club.com.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.