Schody z kolekcji Libet Completto

19.01.2017

Wykonane z wysokiej jakości mieszanek betonowych stopnie Madera, Trawertyn, Maxima, Split i Venetia z kolekcji Libet Completto to prosty sposób na stworzenie funkcjonalnych i trwałych przejść w ogrodzie.

Utrzymany w stylu rustykalnym stopień Madera ma powierzchnię inspirowaną wyglądem drewna, o wiele trwalszą od naturalnego odpowiednika, a dwa wyraziste kolory – bianco (kremowy) i grigio (ciemnoszary) – dodają materiałowi oryginalności.

Stopień Split – ozdobna faktura boku uzyskana została w procesie łamania, dzięki czemu produkt nawiązuje do wyglądu kamienia i komponuje się z palisadami czy cegłą.

Klasyczne stopnie Trawertyn oraz Venetia wyglądem nawiązują do skał. W pierwszym przypadku lekko porowata struktura odzwierciedla wygląd trawertynu, w drugim – delikatny, kredowy kolor i oryginalna faktura przywodzą na myśl wapień.

Zwolennikom minimalizmu i nowoczesnej stylistyki polecić można natomiast Stopień Maxima. Prosta forma, duży rozmiar oraz kolory popielu i antracytu będą współgrały z architekturą modernistyczną.

 

 

Ważną zaletą produktów z grupy Libet Completto jest ich komplementarność z innymi propozycjami. Stopnie Madera, Trawertyn i Venetia współgrają np. z płytami o analogicznych nazwach, tworząc z nimi spójne kompozycje. Rozwiązanie Split ma natomiast swoje odpowiedniki wśród wyrobów, takich jak palisady, cegły czy rozwiązania ogrodzeniowe. A stopień Maxima wchodzi w skład Systemu (Maxima), w ramach którego znaleźć można rozmaite wzory płyt tarasowych, a także elementy, które posłużą do wzniesienia ogrodzeń, murków czy rabat.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in