„Samochód Dostawczy 2009 roku”

25.09.2008

Na Międzynarodowych Targach Samochodów Dostawczych w Hanowerze został ogłoszony zwycięzca prestiżowej nagrody International Van of the Year 2009. Został nim został FIAT FIORINO.

Zwycięzca zdobył 112 punktów na 140 możliwych, przyznanych temu modelowi przez międzynarodowe Jury złożone z dziennikarzy z 20 państw europejskich, specjalizujących się w samochodach dostawczych. Prestiżowe trofeum zostało wręczone panu Franco Miniero, CEO brandu Fiat Professional podczas ceremonii, która miała miejsce na 62 Międzynarodowych Targach w Hanowerze, najważniejszej ekspozycji w Europie poświęconej samochodom dostawczym i pojazdom użytkowym.
Fiat Fiorino ma 3,86 m długości, 1,72 m wysokości i 1,71 m szerokości: Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym samochód może łatwo poruszać się w każdym centrum miasta, a dodatkowo ułatwia to średnica skrętu wynosząca zaledwie 9,95 m.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.