Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX 2019

03.04.2019

16–17 kwietnia Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu będzie miał miejsce Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX 2019.

 

Fot. alexanderbeck – Pixabay.com

 

W programie m.in.: konferencja logistyczna „Zmiany w Transporcie 2019”, debata „Druk 3D 2019 – sytuacja obecna i kierunki rozwoju na kolejne lata”, pokaz eksperymentalny – szkolenie „Bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi: unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych”.

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: wyposażenie magazynowe do składowania, pomosty magazynowe, platformy przeładunkowe, mostki ładunkowe, wózki widłowe i ich wyposażenie, żurawie, suwnice, przenośniki, układnice, wyciągniki, systemy IT i oprogramowanie w logistyce.

 

Polecamy też: Osiem kluczowych korytarzy logistycznych w Europie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.