Ruukki wprowadza nowości oraz świętuje 40-lecie produkcji płyt warstwowych w Obornikach Wielkopolskich

25.04.2014

Elewacje budynków wykończone za pomocą systemu płyt Ruukki mogą teraz otrzymać wizualnie nową jakość. Dwa nowe rozwiązania do systemu fasadowego łączą pożądane architektonicznie piękno z ekologią oraz efektywnością energetyczną.

za pomocą szerokiej gamy produktów fasadowych typu kasetony Liberta czy motywy graficzne instalowane na powierzchniach płyt. Nowe produkty umożliwiają projektowanie energooszczędnych, uwzględniających indywidualne wymagania inwestora budynków.

 

Ruukki Forma jest systemem, który umożliwia instalowanie istniejących produktów elewacyjnych z oferty Ruukki Design Palette bezpośrednio na powierzchnię płyty. Pakiet Ruukki Forma obejmuje płyty z rodziny Energy, liczne akcesoria oraz okładziny elewacyjne bazujące na Ruukki Design Palette. Ponadto zawiera usługi projektowania i symulator zapotrzebowania na energię. Decydując się na to rozwiazanie, otrzymuje się efektywność energetyczną budynku poprzez wysoką szczelność powietrzną obiektu oraz szerokie spektrum opcji do zaprojektowania efektownej elewacji.

 

 

Drugi z nowych produktów – Ruukki Expression umożliwia bezpośrednią instalację motywów graficznych na powierzchni elewacji. Pakiet Ruukki Expression obejmuje płyty z rodziny Energy, w tym akcesoria i taśmy graficzne wraz z usługą projektowania i symulatorem zapotrzebowania na energię. Produkt ten otwiera nieograniczone możliwości w zakresie nadania budynkowi indywidualnego wyglądu wymaganego przez właściciela.

 

 

W tym roku mija 40 lat, odkąd ruszyła produkcja płyt warstwowych w zakładzie w Obornikach Wielkopolskich, należącym obecnie do Ruukki. Firma ma zatem ogromne doświadczenie, które nie tylko przekłada się na know- how, ale także na dostarczenie klientom produktów dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Sztandarowy produkt Ruukki – płyta warstwowa – do dziś jest nazywany „płytą obornicką”.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.