Rusza badanie SILKA YTONG: Polskie Budowanie

04.04.2012

Startuje badanie SILKA YTONG: Polskie Budowanie przeprowadzane na zlecenie Xella Polska. Badanie jest skierowane do osób, które są w trakcie lub już zrealizowały budowę domu.

Głównym założeniem jest poznanie obecnych trendów i przyjrzenie się kondycji branży budowlanej z pozycji inwestorów indywidualnych.
W 2011 roku 90,5 tys. inwestorów indywidualnych rozpoczęło budowę swojego wymarzonego domu. Badanie „SILKA YTONG: Polskie Budowanie” ma nam dać odpowiedzi na pytania, co motywuje Polaków do budowy domu, jakie są ich oczekiwania i aspiracje, a także, jak bardzo są zaangażowani w cały ten proces – mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska, producenta materiałów SILKA i YTONG. – Wyniki badania pokażą nam także, kto i jakie domy buduje w poszczególnych regionach kraju – dodaje Monika Mychlewicz.

Badanie ma być źródłem wiedzy o działaniach inwestorów indywidualnych. Tematyka badania dotyczy takich zagadnień jak: wygląd budynków, współpraca z fachowcami, podejmowanie decyzji czy największe wyzwania na budowie. Jak budują inwestorzy indywidualni w Polsce dowiemy się już w maju.
Xella Polska serdecznie zaprasza do wypełnienia ankiety, która znajduje się na stronie: http://atresearch.pl/polskie-budowanie.
Realizacja projektu badawczego odbywa się we współpracy z firmą At Research.
Badanie „SILKA YTONG: Polskie Budowanie” wspierają portale branżowe i regionalne: regiodom.pl, brwinow24.pl, przysucha24.pl, moja-ostroleka.pl oraz zabki24.pl.

 

Dom jednorodzinny zbudowany w systemie SILKA YTONG

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.