RIWAL uzyskał ważne certyfikaty

09.03.2020

RIWAL – lider w zakresie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych uzyskuje potwierdzenie najwyższych standardów działania organizacji zdobywając certyfikaty zintegrowanego systemu zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007 wydane przez organizację DNV-GL.

 

RIWAL Poland informuje, że uzyskał potrójny certyfikat:

  • ISO 9001:2015 – Certyfikat Zarządzania Jakością,
  • ISO 14001:2015 – Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego,
  • OHSAS 18001:2007  – Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

dla całej organizacji wraz ze wszystkimi oddziałami na terenie kraju. Certyfikacja została poprzedzona wielowymiarowymi audytami przeprowadzonymi przez akredytowaną jednostkę.

 

 

Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza silne zaangażowanie w nieustanne doskonalenie procesów zarządzania w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń klienta. Uzyskanie certyfikatów ISO 14001:2015 oraz OHSAS 18001:2007 dowodzi, że bezpieczeństwo, zdrowie i dbałość o środowisko są głęboko zakorzenione w wartościach firmy.

Zobacz też:

 

RIWAL od wielu lat dba o stały rozwój w każdym aspekcie działalności firmy. Następstwem takiego podejścia było wprowadzenie w całej grupie w 2013 roku programu The Riwal Way zakładającego doskonalenie każdego dni i redukcję strat, opartego o koncepcję zarządzania lean. The Riwal Way pozwolił na wprowadzenie jednolitych, powtarzalnych systemów i schematów działania, aby niezmiennie zapewniać klientowi stałą wysoką jakość produktów i usług w każdym miejscu na świecie, w którym prowadzimy działalność. Takie podejście i zaangażowanie wszystkich członków zespołu w poprawę jakości pracy bezpośrednio przekłada się współpracę z klientami – możliwość terminowej realizacji projektów i utrzymanie kosztów na kontrolowanym poziomie. Jest więc naturalne, że kolejnym krokiem firmy była chęć wzięcia udziału w procesie certyfikacji ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

 

 

Uzyskanie tych trzech certyfikatów jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników RIWAL. Skupili oni swoje działania wokół realizacji misji firmy – zapewnienia najlepszej obsługi klientów. Możemy to zagwarantować dzięki optymalnemu zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy w całym procesie wynajmu, sprzedaży i szkoleń. Przejście z sukcesem certyfikacji potwierdza gotowość RIWAL do dostarczania wysokiej jakości rozwiązań do każdej pracy na wysokości.

Najważniejszy we wszystkich obszarach objętych Zintegrowanym Systemem Zarządzania jest zrównoważony rozwój. Strategia przyjęta przez Riwal Holding Group umożliwia nam właściwą identyfikację obszarów, które wymagają naszego zaangażowania, a właściwa alokacja zasobów oraz narzędzi i implementacja odpowiednich procedur zapewnia realizację naszych celów. Otrzymanie potwierdzenia implementacji Zintegrowanego Sytemu Zarządzania jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do ciągłego doskonalenia w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy, odpowiedzialności za środowisko oraz dostarczenia naszym klientom najlepszych doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu całego naszego zespołu sprostamy wszystkim wyzwaniom. – Jan Gowin, specjalista ds. BHP w Riwal Poland Sp. z o.o. zwraca uwagę, że

RIWAL Poland jest jedną z niewielu firm w Polsce, zajmujących się wynajmem sprzętu budowlanego do pracy na wysokości, która uzyskała potrójny certyfikat ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.