Riwal – podsumowanie Dni Otwartych

25.06.2019

Riwal – firma z branży wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych
w maju i w czerwcu zorganizowała Dni Otwarte dla klientów w nowo otwartych oddziałach w Zabrzu i Szczecinie.

Riwal – Dni Otwarte

Na spotkanie przybyli klienci oraz osoby współpracujące z Riwal. Wydarzenie miało prowadzić do zacieśnienia relacji pracowników z klientami. Zaprezentowano też nowe modele maszyn oraz innowacyjne rozwiązania w bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości.

 

Główną atrakcją wydarzenia była konferencja pt. „ Nowe wytyczne prawne dotyczące bezpiecznej pracy z wykorzystaniem podestów ruchomych” prowadzona przez kierownika działu szkoleń Radosława Wrońskiego. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem i wywołała burzliwą dyskusję wśród uczestników, w związku ze zmianą uprawnień UDT na terminowe.

 

 

Spotkanie w Zabrzu odbyło się w Centrum Szkoleniowym IPAF. Riwal jako pierwsza firma w Polsce uruchomiła Centra Szkoleniowe do przeprowadzania szkoleń IPAF, dzięki którym operatorzy zdobywają międzynarodowe uprawnienia do pracy na podnośnikach za granicą.

 

Zobacz: Pierwsze centrum szkoleń IPAF w Polsce

 

Riwal VR – symulator jazdy na podnośniku

Dla Riwal bezpieczeństwo jest najważniejszą wartością, dlatego zaprezentowano również najnowsze rozwiązanie do nauki, sprawdzania oraz odświeżania umiejętności obsługi podnośnika – VR. Riwal VR to symulator do przeprowadzania szkoleń z  jazdy podestami w wirtualnej rzeczywistości. Korzystający z VR po założeniu gogli i wejściu na platformę mają możliwość sprawdzenia obsługi podnośnika w kilku sceneriach. Do wyboru są różne modele maszyn pracujące  w rozmaitych warunkach. Riwal VR podczas Dni Otwartych cieszył się dużym powodzeniem, a operatorzy podczas korzystania z maszyny mogli się wymienić doświadczeniami i uwagami ze szkoleniowcami z Riwal w sprawie bezpieczeństwa pracy na wysokości. Film obrazujący działanie VR można zobaczyć na kanale youtube firmy Riwal.

 

 

Pokazy podestów i ładowarek teleskopowych oraz konkursy

W czasie prezentacji podnośników i ładowarek teleskopowych każdy chętny mógł podnieść się
w koszu maszyny. Duże zainteresowanie wzbudzały ładowarki obrotowe Magni: SH 5.23 oraz RTH 5.25 Smart – 5-tonowe ładowarki, na których można było podziwiać okolicę z wysokości odpowiednio 23 i 25 metrów.

 

Odbyły się również konkursy z nagrodami, między innymi konkurs jazdy na podestach nożycowych JLG 3246ES  oraz JLG 1930ES. Osoby biorące w nim udział musiały przejechać między przeszkodami i wykonać określone zadania.

 

Oprócz pokazu podestów i ładowarek, pokazaliśmy także rozwiązania, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i wydajność pracy na podnośnikach. Były to: SkyGuard – system ochrony przeciwzgnieceniowej, generator, system sygnalizacji świetlnej w koszu zamontowane między innymi w podeście JLG 450AJ i analizer do diagnostyki podestów JLG. Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek, a w przerwie między konferencją i prezentacjami pracownicy Riwal wozili gości Riwal Vanem – wiekowym już busem VW w stylu retro.

 

 

Warto wspomnieć, że misją Riwal jest dostarczanie najlepszych doświadczeń w branży poprzez zaangażowany zespół, a dzięki organizowaniu takich wydarzeń jak Dzień Otwarty jest okazja do przedstawienia wszystkich wartości Riwal.

 

Nowe oddziały Riwal: Zabrze ul. Handlowa 10 oraz Szczecin ul. Wiosenna 28.

 

Więcej na: www.riwal.com/poland/pl-pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.