Rezydencja Biała coraz bliżej

24.05.2012

Rezydencja Biała w Warszawie jest w stanie surowym zamkniętym, obecnie trwają prace wykończeniowe, w tym montaż fasady z piaskowca i świerku skandynawskiego.

Rezydencja Biała łączy w sobie zalety lokalizacji w samym centrum nowoczesnej stolicy z klimatem urokliwych uliczek starej Warszawy. W budynku znajduje się 77 mieszkań o powierzchni od 30 do 120 m². Większość mieszkań ma loggię lub balkon, a dla lokali znajdujących się na parterze zaplanowano prywatne ogródki oddzielone od przestrzeni wspólnej żywopłotami.

 

 

Elegancka elewacja częściowo wykonana będzie z beżowego piaskowca szydłowieckiego, używanego w warszawskiej architekturze już od XIX w. oraz ciemnobrązowego świerku skandynawskiego. Materiały te gwarantują dobrą ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz nadają walory estetyczne.

Generalnym Wykonawcą projektu jest firma Henpol Sp. z o.o. z Lublina. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia APA Markowski Architekci Sp. z o.o.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.