RCAD Rysunki Szalunkowe

23.10.2007

Program do tworzenia rysunków szalunkowych elementów żelbetowych. Model konstrukcji tworzony jest w 3D, a na jego podstawie automatycznie generowane są rysunki rzutów, przekrojów, widoków elewacji, szalunkowych elementów konstrukcji.

Współpracuje z programem obliczeniowym CBS Pro poprzez prze­kazywanie przestrzennego modelu obliczeniowego konstrukcji oraz z RCAD Żelbet dostarczając elementy konstrukcyjne do tworzenia rysunków zbrojenia. Cechą charakterystyczną programu jest możliwość two­rzenia z dowolnej bryły programu AutoCAD obiektu rozpoznawanego przez RCAD Rysunki Szalunkowe. Tak powstałe elementy prefabrykowane posiadają pełną funkcjonalność obiektów RCAD (możliwość edycji, modyfikacji, uwzględniania w zestawieniach elementów czy dodania do własnej bazy danych).
Pracuje w środowisku AutoCAD®/ADT®. 

 
Firma Informatyczna Robobat joint-venture sp.z.o.o.
30-142 Kraków
ul. Odlewnicza 68
tel. +48 12 639 25 00
fax.+48 12 639 25 02
commerce@robobat.com
http://www.robobat.pl/n/pl/

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.