Powstanie luksusowy apartamentowiec na warszawskim Żoliborzu

05.06.2013

HENPOL Sp. z o.o. podpisała kontrakt na budowę budynku B należącego do kompleksu mieszkalnego „sPlace – smart living”, położonego przy zbiegu ulic Przasnyskiej i Rydygiera w Warszawie.

Inwestycję prowadzi Layetana Developments Polska.Umowa o generalne wykonawstwo została podpisana ze spółką projektową Ruscus Sp. z o.o.

Zakres robót obejmuje wykonanie budynku o 7 kondygnacjach naziemnych wraz z garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu. W budynku znajdzie się 66 lokali mieszkalnych o powierzchni od 24 do 174 m², a także jeden lokal usługowy. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie 5390,1 m². Kubatura części naziemnej i podziemnej wyniesie odpowiednio 25403 m³ i 13399,1 m³.

 

 

Layetana stworzyła dla inwestycji koncepcję „smart living” opierającą się na połączeniu estetyki projektu z praktycznymi rozwiązaniami i usługami gwarantującymi komfortowy styl życia. Apartamenty zostaną wyposażone w preinstalację inteligentnego domu, główny wyłącznik oświetlenia czy jeden klucz otwierający wszystkie drzwi. W garażu podziemnym powstanie myjnia samochodowa, a każde miejsce parkingowe będzie przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych.

Termin zakończenia inwestycji to grudzień 2014 r.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.