Popraw samopoczucie w miejscu pracy

30.05.2008

Armstrong przygotował kolejne wydanie Księgi Pomysłów (Book of Ideas). Na stronach firmy pojawiły się prezentacje obiektów, w których w sufity podwieszane wykorzystano do poprawy atmosfery miejsc pracy.

Najczęściej przyczyną problemów we wnętrzach publicznych jest hałas lub niewłaściwa akustyka pomieszczeń. Na atmosferę wpływa także wrażenie estetyczne miejsca. To również okazja do wykorzystania sufitów podwieszanych. Najnowsza Księga Pomysłów prezentuje pięć różnych obiektów – salę konferencyjną, stołówkę, salę bankową i świetlicę. Mimo tak różnych przeznaczeń, w każdym z nich, do poprawy estetyki miejsca i dopasowania akustyki do funkcji, wykorzystano swobodnie wiszące sufity z rodziny Canopy.
Rozwiązanie problemu architektonicznego może wymagać wielu nakładów sił i środków – może również być sprawą dobrego pomysłu. Architekci mogą je czerpać z Księgi z pożytkiem dla swojej pracy, a przed wszystkim z korzyścią dla inwestorów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.