Pokazy i demonstracje na Targach Maszyn Budowlanych

21.11.2019

Ptak Warsaw Expo, Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawiennicze, organizuje Demonstracyjne Targi Maszyn Budowlanych – Construction Machinery Exhibition, które odbędą się 23–25 kwietnia 2020 r. w Nadarzynie.

 

 

Targi Maszyn Budowlanych cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Podczas trzech dni targowych spotkają się w jednym miejscu przedstawiciele głównych dystrybutorów i producentów działających na polskim rynku.

Imprezą towarzyszącą temu wydarzeniu są Targi Narzędziowe Tools & Hardware Show, podczas których zaprezentują się liderzy branży, tacy jak: Hikoki, Fein, Yato, Festool, Agnetools, Stalco czy Hoegert, a partnerem wydarzenia będzie Grupa Prace Wykończeniowe.

Pokazy demonstracyjne na Targach Maszyn Budowlanych odbywać się będą zarówno w halach, jak i w plenerze, pozwalając na maksymalne wykorzystanie możliwości prezentowanych urządzeń w trakcie dynamicznych oraz statycznych testów.

Volvo Maszyny Budowlane Polska przeprowadzi eliminacje do kolejnej edycji konkursu Klubu Operatorów. Zainteresowani zawodowcy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach wymagających precyzji oraz opanowania. Najlepsi zakwalifikują się do krajowego finału i, kto wie, być może wyjadą reprezentować Polskę w międzynarodowym finale tych zmagań.

Wystawcą będzie również pionierski producent polskich żurawi wieżowych – Krupiński Cranes. Pierwsze żurawie pracują już od lutego tego roku. Z najnowszym modelem będzie się można zapoznać nie tylko w postaci statycznej, ale także dzięki dynamicznym prezentacjom.

Swoje najnowsze rozwiązania zaprezentuje także Fabryka Maszyn Leżajsk oraz Toi Toi Polska.

 

 

Targi Maszyn Budowlanych to pierwsza edycja demonstracyjnych targów dla inżynierii lądowej i recyklingu. Szeroki zakres branżowy imprezy jest odpowiedzią na rosnące potrzeby firm oraz przedsiębiorstw zainteresowanych tą tematyką.

W trakcie wydarzenia zaplanowano także szkolenia zawodowe oraz wsparcie w zakresie nowych technologii. Targi to również miejsce do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych i cennego know-how. Zwiedzający będą mieli też dogodną okazję poznania bogatej i zróżnicowanej oferty wiodących marek maszyn budowlanych, systemów rusztowań oraz urządzeń dźwigowo-transportowych.
Wydarzenie wyróżnia się dużą dedykowaną strefą testów maszyn i pojazdów. To właśnie w tym miejscu odbędą się dynamiczne prezentacje. Na terenie zewnętrznym obędą się eventy z poszczególnych dziedzin, m.in. pokazy ziemne, wyburzeniowe, montażu rusztowań oraz recyklingowe.

Patronami naukowymi wydarzenia są m.ni.: Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów. Wydarzenie od strony merytorycznej wspiera Urząd Dozoru Technicznego oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa – oddział warszawski. Patronem honorowym targów jest Politechnika Warszawska.

 

Więcej informacji na: warsawconstructionexpo.com.

 

 

Czytaj także: Wykorzystanie narzędzi BIM do projektowania zagospodarowania terenu budowy w aspekcie bezpiecznego prowadzenia robót

Rusztowania podwieszane – charakterystyka, zastosowanie, rozwój

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in