Pierwszy akademik Student Depot w Warszawie

30.04.2018

W Warszawie we wrześniu 2019 r pojawi się już piąty w Polsce, natomiast pierwszy w Warszawie dom studencki premium sieci Student Depot.

25 kwietnia podpisano umowę na wykonawstwo i zaczęto budowę. Akademik znajdzie się przy ulicy Woronicza 37. Student Depot to obiekt zaprojektowany na 488 miejsc. Będą tu się znajdować studio z nowoczesnym umeblowaniem oraz prywatną łazienką i aneksem kuchennym oraz przestrzenie wspólne do nauki i spędzania czasu po zajęciach.

 

 

Student Depot to platforma domów studenckich, budująca sieć akademików w głównych polskich miastach. Skupia się zarówno na budowie nowych obiektów, jak i na konwersji i renowacji obiektów już istniejących. Obecnie Student Depot posiada trzy działające akademiki w Poznaniu, Łodzi i w Lublinie. We wrześniu tego roku studenci zamieszkają w 488 pokojach w przy ul. Robotniczej 96 we Wrocławiu. W czerwcu Student Depot zabezpieczył grunt pod budowę akademika w Krakowie przy ul. Wita Stwosza. Również i ten obiekt zaplanowany jest na ok. 500 łóżek.

Kolejne obiekty planowane są m.in. w Katowicach i Gdańsku, i są obecnie na etapie przygotowania projektów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.