Osiedle Optima w Gdańsku w rozbudowie

20.03.2020

W ramach III i IV etapu osiedla Optima przy ulicy Stężyckiej do sprzedaży trafiło łącznie 176 nowych mieszkań.

 

 

Inwestor – firma INPRO S.A. realizuje III i IV etap osiedla Optima w Gdańsku. W sześciu nowych budynkach powstanie w sumie 176 mieszkań o powierzchni od 31 do 66 m². Ich ceny zaczynają się od 6372 zł brutto za metr kwadratowy.

Optima to inwestycja mieszkaniowa wieloetapowa, w ramach której powstają budynki cztero- i pięciokondygnacyjne. Obecnie w sprzedaży są mieszkania o różnym metrażu: kawalerki (31–32 m²), 2-pokojowe (43–45 m²), 2-pokojowe z garderobą (blisko 50 m²) i 3-pokojowe (60 i 66 m²). Na kondygnacji podziemnej będą się znajdowały hale garażowe z miejscami postojowymi. We wszystkich obiektach zaplanowano windy oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo osiedla ma zapewnić system monitoringu. Będzie ono także częściowo ogrodzone.

Na terenie Optimy, w ramach realizacji wcześniejszych dwóch etapów, powstały już duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna i oczko wodne z elementami małej architektury , a także tereny zielone. W czerwcu tego roku inwestor planuje oddać do użytku dwa boiska wielofunkcyjne.

Osiedle powstaje przy ulicy Stężyckiej w gdańskiej dzielnicy Jasień i znajduje się 15 minut drogi od centrum miasta. Jest też dobrze skomunikowane dzięki znajdującej się tuż obok pętli autobusowej.

W wybudowanym już przez INPRO budynku znajduje się powierzchna handlowo-usługowa. Wokół obiektu zapewniono także miejsca parkingowe dla klientów.

Ukończenie robót budowlanych w III i IV etapie inwestycji zaplanowano kolejno na wrzesień i listopad 2021 roku.

 

Przeczytaj też: Dyrekcja Stoczni Gdańskiej w remoncie

Budowa Opackiej w Gdańsku

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.