Osiedle Łomianki – I etap ukończony

25.06.2020

I etap Osiedla Łomianki koło Warszawy wyróżniają rozwiązania smart i bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego.

 

 

Osiedle Łomianki to ekologiczne osiedle, znajdujące się w odległości pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny oraz w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Powstało tu 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 100 m², zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, jak i większe 4-pokojowe z antresolami i tarasami. Inwestorem jest firma ARIA Development.

Dobre doświetlenie lokali zapewniają okna typu portfenetr. Na parterze mieszkania mają ogródki, a wszystkie powyżej – balkony. Na ostatnim, trzecim piętrze powstały szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone tereny rekreacyjne oraz plac zbaw znajdują się w centralnej części osiedla. Osiedle Łomianki wkomponowuje się w krajobraz współczesnych Łomianek, które w ostatnich latach przeszły znaczącą metamorfozę.

 

 

Na osiedlu wprowadzono kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu) oraz paneli fotowoltaicznych (pozwalających znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych). Komponenty pakietu są w standardzie inwestycji.

W styczniu tego roku ARIA Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki. Znajdzą się tu 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym powstanie 14 mieszkań jednopokojowych, 9 trzypokojowych i 8 z antresolami (od 2 do 5 pokoi). Ceny za m2 zaczynają się od 4870 zł. Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku. Przekazanie kluczy przewidziano na II połowę 2021 roku.

 

Czytaj także:

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in