„Optymalne okna” THERMO firmy OknoPlus

21.07.2011

Energooszczędne okna THERMO firmy OknoPlus wyróżnia specjalnie wyizolowane pianką poliuretanową stalowe zbrojenie, które znacząco obniża współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu okna THERMO są aż o 45% cieplejsze niż standardowa stolarka, przy zachowaniu tylko dziesięcioprocentowych dopłat. Potwierdzeniem ich najwyższej jakości i najatrakcyjniejszej ceny są dwa wyróżnienia w programie „VIP-najlepsze okna i drzwi”.

Program „VIP-najlepsze okna i drzwi” ma za zadanie dostarczyć konsumentom informacji o nowościach pojawiających się na rynku stolarki otworowej, a także promować najbardziej obiecujące marki. W tym roku podwójnym laureatem konkursu zostało okno THERMO z pakietem trzyszybowym. Otrzymało ono wyróżnienie w kategorii „Okna PCV Energia Premium”. Przyznano mu także tytuł „Okna optymalnego”, czyli posiadającego najlepsze parametry techniczne przy zachowaniu najkorzystniejszej ceny.

Okna z OknoPlus z wypełnieniem THERMO to rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie cieplnym. Dzięki unikatowym wypełnieniom, zarówno wewnątrz profilu, jak i wokół szyby eliminowane są niepożądane mostki termiczne, przez które zazwyczaj ucieka najwięcej ciepła. Dla okna THERMO współczynnik izolacyjności wynosi Uw=0,7W/m2K. W praktyce oznacza to, iż izolacyjność termiczna wzrasta aż o 45%. Dodatkowo, należy zaznaczyć, że zmianie uległ również efekt skraplania się pary wodnej, jak również izolacyjność akustyczna.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.