Inżynier budowy

cała Polska

19.11.2021

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska
• praca na budowach firmy na terenie całego kraju,
• praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
• okres początkowy pracy do przyuczenia z ograniczonym zakresem obowiązków dla absolwentów lub inżynierów bez praktyk na budowach.

Wymagania
• dyspozycyjność (praca w delegacji),
• wykształcenie wyższe kierunek budowlany.

Oferujemy
• pracę na stałe,
• bardzo dobre wynagrodzenie,
• duże perspektywy rozwoju zawodowego,
• możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia,
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku( w większości generalne wykonawstwo),
• teren działania: cała Polska i za granicą,
• samochód służbowy po okresie próbnym i przy dalszych dojazdach.

Więcej informacji na temat pracy możesz uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 pod numer 512 024 155.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
41-219 Sosnowiec, ul. Kosynierów 34A lub mail: kadry@budirem.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Kontakt:

Telefon: 512024155

Email: kadry@budirem.pl

Województwo: cała Polska