Inżynier budownictwa

cała Polska

19.11.2021

Obowiązki:
• Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz pozyskiwanie ofert na prace budowlane
• Kontrola zgodności prac budowlanych do harmonogramu i budżetu
• Współpraca z kierownikiem budowy
• Opisywanie faktur
• Prowadzenie rozliczeń umów o roboty budowlane
• Nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku budowlanym (lub w trakcie nauki)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Umiejętność obsługi komputera: AutoCad, MS Office
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

Oferujemy:
• Elastyczność względem formy współpracy – w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)
• W przypadku zainteresowanych kandydatów mieszkających w większej odległości od miejsca realizacji inwestycji – oferujemy zorganizowanie i pokrycie kosztów zakwaterowania (od poniedziałku do piątku, w okolicy budowy)
• Dofinansowanie karty sportowej, pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego
• Możliwość awansu zawodowego
• Długofalową współpracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prace z wysoko wykwalifikowaną kadrą

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO na adres: joanna.kulaga@grupasoltex.pl

Kontakt:

Telefon: 539538132

Email: joanna.kulaga@grupasoltex.pl

Województwo: cała Polska