Inżynier/Kierownik budowy

łódzkie

19.11.2021

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się polskiej firmy z długą tradycją w projektowaniu i wykonywaniu instalacji wentylacyjnych dla przemysłu – poszukujemy obecnie kandydata, który będzie odpowiedzialny za kierowanie realizowanymi inwestycjami w województwie łódzkim i wielkopolskim jako:

Inżynier/Kierownik Budowy

aplikuj: https://h4h.traffit.com/public/form/a/MWlqQw==

– 7.000 – 9.000 + samochód

Obowiązki:
– Koordynowanie robót sanitarnych w ramach modernizacji oraz budowy instalacji sanitarnych.
– Kontrola jakości wykonanych robót.
– Uczestniczenie w procesie ofertowym dla nowych projektów (wsparcie dla Działu Handlowego).
– Przygotowanie budżetów ofertowych oraz realizacyjnych w zakresie instalacji sanitarnych.
– Przygotowanie zakresu robót do umów z podwykonawcami i harmonogramów.
– Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
– Koordynowanie dostaw materiałów i prac podwykonawców w branży sanitarnej.

Czego oczekujemy:
– Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku inżyniera lub kierownika budowy.
– Wykształcenia wyższego – preferowana inżynieria środowiska lub pokrewne.
– Znajomości zagadnień technicznych z branży HVAC.
– Znajomości programu AutoCAD i umiejętności analizowania dokumentacji technicznej.
– Umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem.
– Posiadania uprawnień wykonawczych będzie dodatkowym atutem.
– Umiejętności pracy w zespole.
– Prawa jazdy kat. B.
– Gotowości do podjęcia obowiązków zawodowych poza miejscem zamieszkania (delegacje w obrębie województwa łódzkiego i wielkopolskiego).

Co możemy Ci zaoferować:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń.
– Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
– Możliwość pracy bezpośrednio z zarządem firmy i realny wpływ na rozwój organizacji – doceniamy pomysły naszych pracowników.
– Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – rozwijamy się w kierunku nowoczesnego przedsiębiorstwa, które jako pierwsze w swojej dziedzinie będzie stosować skuteczną technologię zaczerpniętą z innych dziedzin budownictwa.

Kontakt: biuro@h4h.com.pl
www: https://h4h.com.pl/

#H4H #Human4HumanRecruitment #praca #rekrutacja #headhunter

Kontakt:

Telefon: 693 949 172

Email: biuro@h4h.com.pl

Województwo: łódzkie