Kierownik nadzorujący zespół montażystów domków modułowych

śląskie

08.11.2021

Firma JBG-2 Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, znane ze swej innowacyjności i dbałości o środowisko, stale poszerzające zakres swoich działań.

Realizując kolejny etap rozwoju firmy, poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko

Kierownika nadzorującego zespół montażystów domków modułowych

Podstawą naszych sukcesów są przede wszystkim PRACOWNICY. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności, decydują o rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy!
Miejsce pracy: Firma JBG-2 Sp. z o.o., aleja Jana Pawła II 46, 44-240 Żory

OBOWIĄZKI:
• Zarządzanie pracą ekipy montującej domki modułowe (praca w terenie oraz w zakładzie produkcyjnym);
• Organizowanie i koordynowanie zaplanowanych robót budowlanych;
• Nadzór nad przebiegiem prac zgodnie z dokumentacją techniczną, prawem budowlanych oraz przepisami BHP;
• Przygotowywanie wykonanych robót do odbiorów;
• Weryfikacja poprawności wykonanych prac;

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe budowlane;
• Doświadczenie w branży budowlanej;
• Znajomość technologii budowy domków modułowych;
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 2 lata;
• Dobra organizacja pracy;
• Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji powierzonych zadań;
• Obsługa programów MS Office, CAD;

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę, pełny etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Premia za polecenie pracownika,
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Odzież robocza.

Jednocześnie informujemy, że:
1) administratorem danych osobowych jest “JBG-2” sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach (43-254), ul. Gajowa 5. Administrator posiada Inspektora Danych Osobowych (iod@jbg2.com). 2) dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych teraz i w przyszłości (w zależności od rodzaju udzielonej zgody) tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b, c RODO. 3) odbiorcami danych osobowych mogą być: a) dostawcy usług zaopatrujących administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające zarządzanie organizacją administratora (w szczególności firmom kurierskim i pocztowym, przewoźnikom, spedytorom, dostawcom usług IT); b) dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierających administratora w dochodzeniu roszczeń; c) inne podmioty świadczące na rzecz administratora usługi lub podmioty, którym administrator powierzył przetwarzanie danych na podstawie odrębnej umowy powierzenia (biuro rachunkowe, operatorzy systemu informatycznego itp.). 4) dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego, poza EOG (Sri Lanka) – na wypadek serwisu sytemu operacyjnego występującego u administratora. W tym zakresie nie został stwierdzony przez Komisję Europejską odpowiedni stopień ochrony w drodze decyzji, niemniej jednak dane będą odpowiednio zabezpieczone za pomocą standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską. 5) dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub do 6 miesięcy od dnia przesłania formularza rekrutacyjnego (w zależności od rodzaju udzielonej zgody). 6) każdy kogo dane przetwarza administrator posiada w określonych sytuacjach prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu. 7) każdy kogo dane przetwarza administrator posiada również prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. 8) podanie danych osobowych jest warunkiem rekrutacji i jest niezbędne do osiągnięcia zamierzonego celu. 9) źródłem pochodzenia danych jest dokument aplikacyjny oraz inne działania przedsiębrane przez osobę aplikującą. 10) celem wykonania swoich praw lub poruszenia kwestii ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu drogą pocztową na adres siedziby administratora: ul. Gajowa 5, 43-254 Warszowice – z dopiskiem „do Inspektora Ochrony Danych”, lub drogą komunikacji elektronicznej na adres: iod@jbg2.com.

Prosimy o przesyłanie dokumentów CV na adres: info@jbg2.com
w tytule zamieszczając: Rekrutacja: Kierownik nadzorujący zespół montażystów domków modułowych

Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 494 00 00

Kontakt:

Telefon: 324940000

Email: info@jbg2.com

Województwo: śląskie