Asystent projektanta konstrukcji

cała Polska

08.07.2020

Jestem osobą czynnie pracującą na stanowisku asystenta konstrukcji od 2014 roku. Wykształcenie zawodowe zdobyłam na Politechnice Białostockiej w specjalności KBI, którą ukończyłam w 2015 roku, broniąc tytułu magistra. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w biurze projektowym w Białymstoku przy realizacji projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego (jednorodzinnego oraz wielorodzinnego), usługowego oraz przemysłowego – konstrukcje żelbetowe, stalowe oraz drewniane. Poruszam się w środowisku 2D (AutoCad, AutoCad Structural Detailing), obliczenia statyczne i wymiarowanie dotychczas przeprowadzałam w programie Axis Vm. Przygotowane przeze mnie projekty charakteryzują się starannością oraz dopracowaniem.
Obecnie poszukuję pracy w Białymstoku i okolicach, ale biorę również pod uwagę możliwość pracy w Warszawie, jak również nawiązanie współpracy w formie zdalnej.

Kontakt:

Telefon: 503904921

Email: katarzyna.korzeniewska11@wp.pl

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.