Asystent kierownika budowy, Kraków

małopolskie

14.07.2020

Poszukuje możliwości odbycia stażu – zawodowej praktyki budowlanej do uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej. W jego ramach mógłbym wesprzeć kierownictwo budowy w części różnych prac np.: przedmiary, zestawienia, obmiary, inwentaryzacje, praca biurowe i inne zadania o charakterze wsparcia kadry technicznej budowy.

Staż odbywałby się na zasadach umowy z urzędem pracy. Oznacza to, że pracodawca deklarując się do zatrudnienia stażysty na min. 3 miesiące uzyskuje uprzednio okres 3 lub po uzyskaniu przedłużenia 6 miesięcy pracy bez wypłacania wynagrodzenia. Warunki finansowe nie są dla mnie priorytetowe, stąd proponuje również bardzo atrakcyjną rekompensatę.

Posiadam ok. pół roku doświadczenia w pracy w biurze budowy zespołu biurowego gdzie wykonywałem przedmiary, zestawienia i inne zadania wsparcia kierownika budowy np: prace biurowe z dokumentacją budowy, pomoc przy obmiarach czy nadzorze nad odbiorem prac wykończeniowych. Ponadto pracowałem przez okres 4 lat w biurze architektonicznym opracowując projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze, uczestniczyłem w inwentaryzacjach i wizjach lokalnych na budowach. Prowadziłem także koordynację międzybranżową i konsultacje z wykonawcami oraz przedstawicielami handlowymi.

Dysponuje własnym komputerem przenośnym z programem CAD oraz posiadam ważne badania lekarskie.

W ramach stażu oczekiwałbym możliwości zapoznania się z procesem budowy możliwie na wszystkich etapach prac pod kierownictwem osoby z uprawnieniami budowlanymi i potwierdzenia formularza odbywania praktyki zawodowej do Izby Architektów.

Kontakt:

Telefon: 698793135

Email: piotr.czernek@hotmail.com

Województwo: małopolskie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.