Odpowiedzialność za samochód firmowy, ubezpieczenia w leasingu i carsharing wewnętrzny

24.09.2018

Ogólnopolskie szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w Białce Tatrzańskiej od 3 do 5 października br. Szkolenie dedykowane jest managerom, którzy zarządzają flotą samochodową w firmach.

 

 

Podczas trzydniowego szkolenia Fleet Management Training odbędą się wykłady, debata, motoryzacyjne premiery flotowe i jazdy testowe SUV-ami i crossoverami na wymagających i krętych podhalańskich drogach.

Uczestnicy szkolenia wezmą udział w debacie, której tematem przewodnim jest: „Nowoczesny fleet manager – czyli współczesne wyzwanie zapewnienia mobliności swoim pracownikom”. Podczas wykładu mec. Agnieszki Szczodry-Hajduk dowiedzą się także, jakie są obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników w kontekście odpowiedzialności za samochód firmowy. Natomiast od mec. Piotra Czubluna pozyskają informacje na temat zmian, jakie będą obowiązywały od 1 października br. w ubezpieczeniach w leasingu. Przedstawiciele firmy Softra, Wojciech Lewandowski i Rafał Dmytryszyn, przybliżą zaś wszystkich zebranym fleet managerom, w jaki sposób aplikacje mobilne zwiększają efektywność w zarządzaniu floty oraz jak carsharing wewnętrzny może wpłynąć na obniżenie kosztów floty, a Tomasz Czerniejewski z MultiWash opowie o tym, jak dbać o pojazd firmowy.

Na uczestników szkolenia, jak co roku, czeka wiele atrakcji. Zaprezentowane zostaną dwie premiery flotowe: Fiata 500X oraz specjalnie sprowadzonego z Francji na szkolenie Peugeota 508. Samochody te będą także dostępne do jazd testowych. Dodatkowo będzie można przetestować także inne samochody. Fleet managerowie będą mogli wziąć udział także w dedykowanym im konkursie – „Nowy Volkswagen Touareg a eco-driving”. Zaprezentowane zostaną także produkty i usługi flotowe firm.

Szczegóły dotyczące szkolenia (oraz formularz zgłoszeniowy) dostępne są na: www.fleet.com.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in