Oddano do użytku III etap Czterech Oceanów w Gdańsku

07.04.2017

BPi Polska oddało do użytku III etap inwestycji Cztery Oceany w Gdańsku. Ostatni, IV etap będzie gotowy w IV kwartale tego roku.

Kompleks czterech wież nazwanych na część Oceanów – Atlantyckiego, Indyjskiego, Spokojnego i Południowego położony jest przy ul. Obrońców Wybrzeże w dzielnicy Przymorze. Cztery Oceany wyróżnia nowoczesna i harmonijna architektura, wysoki standard wykonania mieszkań i części wspólnych oraz unikatowy wystrój holu wejściowego poszczególnych budynków, inspirowany paletą barw każdego z oceanów. Na szczególną uwagę zasługują elewacja południowa budynków wykonana z płyt alukobond, zmieniająca swój kolor od niebieskiego po zielony w zależności od światła, oraz obwodowe balkony na najwyższych kondygnacjach, które tworzą efekt fali.

 

 

I etap inwestycji – Ocean Atlantycki został oddany do użytku w 2011 r., jest tam 140 mieszkań o powierzchni od 30 do 158 m2. II etap – Ocean Indyjski ze 186 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 m2 oddano do użytku w 2014 r. W III, właśnie oddanym do użytku, etapie – Oceanie Spokojnym wybudowano 190 mieszkań o powierzchni od 27 do 89 m2. Termin realizacji Oceanu Południowego, który stanowi ostatni etap inwestycji został wyznaczony na IV kwartał br. Znajdą się w nim 192 mieszkania o powierzchni od 26 do 111 m2.

Każdy budynek Czterech Oceanów ma recepcję, miejsca postojowe w podziemnych parkingach, place zabaw dla dzieci, lokale usługowe na parterze, a także komórki lokatorskie. Ogromnym atutem inwestycji są tarasy widokowe znajdujące na dachach budynków III i IV etapu do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in