Nowy zarząd BUDNER S.A.

20.01.2016

W ostatnich dniach 2015 r. firma BUDNER S.A. powołała nowy zarząd spółki. Firmą pokieruje dotychczasowa kadra menedżerska.

Od grudnia 2015 r. Zarząd BUDNER S.A. tworzą osoby od wielu lat czynnie uczestniczące w procesie jej rozwoju i kształtowania – Leszek Stankiewicz, wiceprezes ds. finansowych i Jarosław Brzozowski, członek Zarządu ds. operacyjnych. Stanowisko prezesa zarządu objął Gregor Sobisch, dotychczasowy wiceprezes, który ze spółką związany jest od początku 2015 r.

W związku z osiągnięciem przez spółkę zaplanowanych celów rozwojowych, Marek Budner sprzedał swoje udziały w spółce i zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa zarządu. Jego akcje zostały przejęte przez dotychczasowego udziałowca finansowego oraz osoby, które przez ostatnie lata wspólnie z Markiem Budnerem tworzyły firmę. – komentuje Gregor Sobisch. – W naszej działalności stawiamy na dalszy rozwój spółki, aby kontynuować dotychczasową ścieżkę wzrostu i sukcesu BUDNER S.A. Dotychczasowy profil firmy zostanie uzupełniony o dodatkowe działania strategiczne, które mają sprzyjać szybszemu osiągnięciu założonych celów. Bez zmian pozostaje organizacja i kadra pracownicza, która stanowi największą wartość naszej spółki. Mamy określone plany dalszego rozwoju – struktura docelowa jest tak zdefiniowana, aby finalnie zadebiutować na GPW do końca 2020 r.

Nowy zarząd będzie kontynuował rozwój i działalność firmy w dotychczasowym obszarze, koncentrując się na świadczeniu usług generalnego wykonawstwa robót budowlanych.

 

Gregor Sobisch

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.