Nowy prezes zarządu Grupy w Riwal

22.07.2019

Riwal, specjalista w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, mianował Pedro Torresa na stanowisko CEO czyli Prezesa Zarządu Grupy.

 

Pedro Torres otrzymał to stanowisko dzięki swojemu bogatemu, międzynarodowemu 25-letniemu doświadczeniu w branży wynajmu.

Dołączył do Riwal w 2012 roku jako dyrektor regionalny, a w 2015 roku otrzymał awans na stanowisko dyrektora operacyjnego. Przez lata znacząco przyczynił się do pozytywnych wyników operacyjnych firmy oraz wprowadzenia The Riwal Way – programu ciągłego doskonalenia, który usprawnił pracę w Riwal i zmienił kulturę organizacji.

 

We współpracy z René Timmers (dyrektorem finansowym) oraz Sørenem Rosenkrands (dyrektorem ds. rozwoju) z powodzeniem i sukcesami kierował dalszym rozwojem międzynarodowym Riwal w minionych latach.

 

Zobacz też: Riwal wprowadza portal dla klienta

 

O RIWAL:

Riwal to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w wynajmie, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych oraz sprzedaży części zamiennych. Prowadzi również szkolenia dla operatorów maszyn pozwalające zdobyć uprawnienia UDT a od 2017 roku również międzynarodowe licencje PAL w pierwszych w Polsce Centrach Szkoleniowych IPAF w Łodzi i Zabrzu. Riwal oferuje maszyny do pracy na wysokości renomowanych producentów: JLG, Genie, Holland Lift, Magni, Dinolift. Priorytetem Riwal jest bezpieczeństwo pracy gwarantowane przez doskonały stan techniczny parku maszyn i ich systemów zabezpieczających. Misją firmy jest dostarczanie klientom najlepszych doświadczeń w branży poprzez zaangażowany zespól. Firmę wyróżniają także wysokie standardy obsługi klientów ukierunkowane na długofalową współpracę, szybkie dostawy i wsparcie serwisowe.

 

Przedsiębiorstwo powstało w 1968 roku w Holandii, a jego nazwa pochodzi od nazwisk założycieli: Richards & Wallington. W Polsce Riwal istnieje od 2008 roku. Obecnie firma działa handlowo w 70 krajach i posiada oddziały w 16 krajach na świecie, zatrudnia ponad 2350 osób i oferuje klientom park ponad 19 000 maszyn, dzięki czemu jest w gronie liderów wynajmu maszyn do pracy na wysokości. Więcej na: www.riwal.com/poland/pl-pl

 

Riwal

 

Sprawdź: Wykorzystanie do prac w budownictwie lekkich rusztowań przejezdnych i podestów ruchomych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in