Nowe Orłowo

01.08.2019

Kompleks mieszkalno-usługowy Nowe Orłowo w Gdyni został doceniony w międzynarodowym konkursie branży budowlanej – International Propety Awards.

 

 

Nowe Orłowo zwyciężyło m.in. dzięki dobrej lokalizacji, staranności w wykonaniu czy funkcjonalności obiektu. Inwestycja znajduje się również w zestawieniu nieruchomości premium i luksusowych – Luxury Realty Map.

Nowe Orłowo to 17 kameralnych dwu- i trzypiętrowych budynków pomiędzy ulicą Orłowską a Spacerową w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa. Niskie, jasne budynki otoczone są zielenią. Wykończenie z naturalnego kamienia i drewna nadaje projektowi elegancji.

Inwestor – Invest Komfort stworzył tu także nowoczesny plac miejski, komponujący się z modernistyczną, willową zabudową. Projekt architektoniczny stworzyła pracownia Arch Deco.

 

 

Czytaj też: Modernizacja Domu Zdrojowego w Gdańsku Brzeźnie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.