Nowe modele dachówek BRAAS

24.06.2015

W tym roku BRAAS wprowadził m.in. dwa nowe modele dachówek ceramicznych: Granat 11V i Topas 11V.

Granat 11V to nowa, o nieco większych gabarytach, wersja dachówki ceramicznej BRAAS – Granat 13V. Jej tradycyjny, charakterystyczny wygląd pasuje do zabytków, ale także podkreśli elegancki i stonowany styl nowych budynków. Dzięki możliwości przesunięcia 42 mm, nadaje się w szczególności na dachy wymagające renowacji. W ofercie dostępne są 4 kolory: naturalna czerwień, antracytowy, miedziany i kasztanowy.

 

 

Wśród nowości BRAAS znajduje się także kolejna odsłona dachówki Topas – 11V. Model ten charakteryzuje się bardzo nowoczesnym designem. Ma delikatny i subtelny, a jednocześnie zgeometryzowany profil, przez co stanowi alternatywę dla dachówek płaskich. Topas 11V dostępny jest w pięciu kolorach: miedziany, antracytowy, kasztanowy, czarny błyszczący oraz bukowy.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.