Nowa odsłona dachówki Achat 10V

17.04.2014

Ceramiczna dachówka Achat 10V marki BRAAS jest dostępna w nowej wersji z ulepszoną konstrukcją zamka bocznego i górnego, dzięki czemu poprawiona została szczelność oraz stabilność dachówki.

Wyraźny profil fali nowej dachówki BRAAS, z łagodnie poprowadzoną linią krawędzi, znacząco wpływa na estetykę dachu. Achat 10V dostępny jest w trzech kolorach: naturalnej czerwieni oraz angoby miedzianej i antracytowej.

Poprawiona stabilność sprawia, że pomimo swojego kształtu dachówka nie kołysze się przy chodzeniu po dachu. Rozwiązanie to zapewnia większe bezpieczeństwo podczas prac dekarskich i konserwacyjnych. Z kolei dzięki nowym zamkom (górnym i bocznym) zaprojektowanym komputerowo i przetestowanym w tunelu aerodynamicznym, deszczówka natychmiast zostaje odprowadzona na powierzchnię dachówki, co przekłada się na szczelność systemu dachowego w każdych warunkach pogodowych.

 

 

Nowoczesna technologia „V” umożliwia łatwiejsze dopasowanie dachówek do krokwi. Najniższe zalecane pochylenie połaci wynosi 22 stopnie. Ponadto dachówka Achat 10V waży tylko ok. 3,9 kg. Ważnym atutem jest również duża swoboda przesuwu, sięgająca 30 mm. Achat 10V to także kompletny system z szeroką gamą dachówek kształtowych i akcesoriów.

Dachówki mają 30-letnią gwarancję.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.