Nowa młotowiertarka STANLEY FATMAX

07.05.2018

Młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S zapewnia dużą wydajność i ma lekką, poręczną formę. Ważące zaledwie 3 kg urządzenie sprawdzi się tam, gdzie praca wymaga dużej mobilności.

Młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S z udarem pneumatycznym wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania, które nie były dostępne w poprzednich modelach. Po pierwsze, jest to elektronarzędzie akumulatorowe, bazujące na technologii litowo-jonowej, niezależne od zasilania z sieci elektrycznej. Bezszczotkowy silnik zwiększa żywotność sprzętu, zmniejsza straty energii akumulatora i pozwala na dłuższą pracę bez przerw na ładowanie. Do wyboru są akumulatory 2,0 Ah i 3,0 Ah. Wbudowany jest również wskaźnik poziomu baterii.

Jest to także jedno z najszybszych urządzeń w swojej klasie (1,400 RPM i 4,200 BPM). Przekładnia z 3 trybami umożliwia wiercenie, pracę z udarem dla bardziej wymagających robót i zatrzymywanie obrotu uchwytu w celu lekkiego wkręcania. System SDS plus zapewnia prostą i szybką wymianę wiertła. Kolejną zaletą urządzenia jest możliwość swobodnej obsługi przy użyciu tylko jednej ręki. Gumowa obudowa przekładni i miękki ergonomiczny uchwyt pozwalają na powtarzalne i ciągłe używanie przy minimalnym zmęczeniu dłoni. Sporym udogodnieniem jest również światło pilotujące LED, które oświetla obrabiany element i pomaga prawidłowo ustawić urządzenie w warunkach słabego oświetlenia lub jego braku.

Młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S jest przeznaczona do szerokiego zakresu prostych i złożonych zadań, z łatwością wbija się w drewno (Ø 26 mm), beton (Ø 24 mm) czy stal (Ø 13 mm).

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in