Nowa inwestycja na stołecznym Mokotowie

28.05.2015

Na warszawskim Mokotowie przy ulicy Garażowej 5 powstaje nowoczesny kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy Wizja Mokotów.

Część mieszkalna to 156 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 m2. Parter budynku przeznaczono na lokale usługowe, natomiast północno-zachodnią część obiektu na powierzchnie biurowe. Tempo prac wyprzedza założony na początku przez dewelopera harmonogram. Niespełna dwa miesiące temu odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, a już zbliża się zakończenie stanu surowego otwartego.

 

 

Inwestycja to połączenie klasycznych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Powstaje ona na planie litery „U”, składa się z segmentów 5- i 7- kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się na pewne podwyższenie standardów rynkowych. Wysokość pomieszczeń wynosząca 2,65 m oraz stolarka okienna o podwyższonej izolacyjności akustycznej to tylko niektóre z ulepszeń zastosowanych przez wykonawcę inwestycji. Wszystkie lokale będą mieć balkony, tarasy lub loggie. W bloku znajdzie się również podziemny garaż oraz kompleks komórek lokatorskich. Każda z 5 klatek wyposażona będzie w windy komunikujące wszystkie kondygnacje, również z poziomem garażu. Wnętrze bryły budynku wypełni zielone patio.

Budynek zostanie oddany do użytku w połowie 2016 r.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.