Mocne i niezawodne młoty wyburzeniowe DeWALT

22.12.2011

Nowe młoty wyburzeniowe DeWALT, w klasie wagowej 16 kg, to profesjonalne urządzenia przeznaczone do najcięższych prac budowlanych.

DeWALT poszerza swój asortyment o nową gamę młotów wyburzeniowych w klasie do 16 kg. Obejmuje ona dwa modele: D25960K i D25961K. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o fachowcach, dla których najważniejsze są komfort, trwałość i łatwość obsługi. Maszyny DeWALT idealnie nadają się do niszczenia i burzenia fundamentów, usuwania nawierzchni drogowych oraz kruszenia konstrukcji z betonu, cegieł czy też skał.

 

 

Nowe młoty wyburzeniowe zostały wyposażone w zaawansowane i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Posiadają wytrzymałe silniki o doskonałej wydajności, dostarczające moc niezbędną do wykonywania najcięższych prac budowlanych, lekką konstrukcję oraz energię udaru wynoszącą 35J wg standardu stowarzyszenia EPTA z 05/2009 – mówi Tomasz Szczygieł, specjalista ds. marketingu handlowego marki DeWalt. – Dodatkowym udogodnieniem, zwiększającym komfort i podnoszącym efektywności pracy, jest amortyzowana rękojeść.

Nowe urządzenia posiadają mocne silniki o mocy 1600 W, zapewniające 1450 udarów na minutę i unikalne połączenie energii uderzenia z częstotliwością uderzeń na minutę, które gwarantują użytkownikowi szybkie i wydajne wykonanie zaplanowanej pracy wyburzeniowej. Aby polepszyć komfort i kontrolę pracy urządzenia, wyposażone zostały w aktywny system tłumienia drgań (AVC), który umożliwia operatorowi wygodną obsługę narzędzia, nawet podczas dłuższych zastosowań. Dzięki systemowi AVC, poziom szkodliwych drgań obniżył się do 6,8 m/s2, co według aktualnych norm prawnych wydłuża dopuszczalny czas efektywnej pracy młotem.

Nowe młoty wyburzeniowe DeWALT’a posiadają także funkcję łagodnego rozruchu umożliwiającą rozpoczęcie kucia bez tak zwanego „wędrowania” dłuta. Narzędzia wyposażone zostały w standardowe uchwyty sześciokątne, 28 mm w modelu D25960K i 30 mm w D25961K. Oprócz tego młoty posiadają wielopozycyjną rękojeść boczną, co umożliwia wygodną pracę w każdych warunkach. Zaletą młotów są także zwarta, smukła obudowa, która pozwala na dostęp do ciasnych miejsc oraz mocny kufer, który ułatwia wygodny transport.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in