Konkurs dla wykonawców i projektantów, samorządów i inwestorów prywatnych

19.02.2020

Wystartowała XXIV edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Ta trwająca nieprzerwanie rywalizacja z tradycją sięgającą 1996 roku z każdą edycją buduje swój prestiż powiększając liczbę uczestników i grono zwycięzców oraz wyróżnionych.

 

Samorządy to pewny płatnik dla firm budowlanych i projektowych, a Ogólnopolski Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." jako jedyny w Polsce łączy te trzy środowiska – partnerów procesu inwestycyjnego.

Zadowolony inwestor Laureat Konkursu to powód do dumy dla wykonawcy, ale też nowe, nierzadko prestiżowe zlecenia i zapewnienie ciągłości pracy firmy.

Dlatego udział w Konkursie jest tak atrakcyjny zarówno dla firm budowlanych, samorządów jak i architektów. Warto zgłosić budynek – owoc wspólnych wysiłków. Obiekt jest oceniany przez jury i najlepiej oddaje założenia tego, który daje pieniądze, rzetelność, jakość prac budowlanych tego, który fizycznie buduje oraz tego, który tworzy wizję architektoniczną.

W Konkursie nagradzany jest inwestor, wykonawca i projektant za konkretną realizację jako wspólne dzieło wszystkich trzech podmiotów.

 

Fot. Gala Wręczenia Nagród na Zameku Królewskim w Warszawie, 5 września 2019 r.
Nagrody wręcza prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński – prezes PIIB

Lista ludzi, którzy zaufali, startowali i zwyciężyli w Konkursie, a teraz go współtworzą i aktywnie zmieniają jego oblicze dopasowując dla Państwa dostępna jest na stronie: http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/czlonkowie-kapituly

Zobacz startujące obiekty z miast, gmin, powiatów oraz ich budowniczych i projektantów:
www. modernizacjaroku.org.pl

 

Przyjmowanie zgłoszeń do XXIV edycji już trwa.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 29 lutego 2020 r.

 

"Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" to inicjatywa wytyczająca nowe trendy w budownictwie, promująca najlepsze modernizacje i budowy.

 

Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2020 r., wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, efekty ekologiczne, a w przypadku obiektów zabytkowych dbałość o architekturę i ochronę dziedzictwa kulturowego.

Ogólnopolski Konkurs Otwarty „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” współpracuje z największymi w Polsce – patronat medialny sprawują min.: dziennik Rzeczpospolita, Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Wydawnictwo Polcen, Serwis Muratorplus, Polish Market.

 

Więcej informacji pod adresem: http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/karta-zgloszenia

 

źródło informacji: modernizacjaroku.org.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.