Kongres Pożarnictwa FIRE | SECURITY EXPO 2023

20.07.2023

Już 27 lipca 2023, na stadionie PGE Narodowym, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie branży ochrony przeciwpożarowej i security – Dzień z Bezpieczeństwem Pożarowym.

 

To jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń z udziałem projektantów, instalatorów, specjalistów ppoż., strażaków, wykonawców i inwestorów branży budowlanej, podczas którego poruszane są zagadnienia projektowania i bezpieczeństwa obiektów budowlanych z uwzględnieniem wymagań ochrony przeciwpożarowej. Na kongresie dostępne będą najświeższe informacje odnośnie planowanych zmian w zakresie uzgadniania projektów pod względem wymagań ochrony przeciwpożarowej, omówione zostaną postulowane przez PIP zamiany w przepisach odnośnie kontroli w budownictwie. Ale to tylko część zagadnień, z którymi będzie można zapoznać się podczas wydarzenia. Organizator zaplanował cztery panele tematyczne, podczas których poruszonych zostanie dziesiątki specjalistycznych tematów branżowych.

 

 

W kongresie będzie uczestniczyło ponad 1000 specjalistów. Przeprowadzone zostaną liczne testy, pokazy, warsztaty techniczne. Będzie można zapoznać się z rozwiązaniami i technologiami z zakresu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz przemysłowo-magazynowym. To również okazja do zapoznania się z branżowymi nowościami produktowymi.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizator zaprasza przyszłych inwestorów, zarządców obiektów, a także osoby, które aktualnie potrzebują fachowego – technicznego wsparcia na etapie projektu lub budowy. Bezpłatne będzie można skonsultować się z prawnikami, biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz doradcami technicznymi.

 

PROGRAM KONGRESU >>>

REJESTRACJA >>>

 

Kiedy? Czwartek 27 lipca 2023 r., godz. 08.00-18.00

Gdzie? PGE Narodowy w Warszawie, Al. Księcia Poniatowskiego 1, brama 1 i 2

Szczegółowe informacje >>> https://fireexpo-pge.pl/

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in