Konferencja NOWE OBLICZE BIM

15.11.2016

29.11.2016 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się Konferencja NOWE OBLICZE BIM, zorganizowana przez firmę WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

 

Wykorzystanie technologii BIM pozwala osiągnąć znaczne oszczędności podczas realizacji inwestycji i jej późniejszej eksploatacji. Wg szacunków brytyjskich, gdzie projektowanie BIM jest już obowiązkiem w inwestycjach publicznych, wdrożenie tej technologii może przyczynić się do dwukrotnego przyspieszenia trwania budów i zmniejszenia ich kosztów o 1/3. Wirtualny model budowli obejmujący również zagadnienia branżowe staje się wstępną realizacją inwestycji i pozwala na eliminację błędów już na początkowym etapie cyklu jej życia.

 

Konferencja NOWE OBLICZE BIM ma przyczynić się do popularyzacji technologii BIM w Polsce. Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką BIM. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: dr Ilka May – Arup, António Ruivo Meireles – ndBIM Virtual Building, Ákos Rechtorisz – GRAPHISOFT, Paweł Wierzowiecki – Graph'it Studio, Maciej Dejer – M.A.D. Engineers, Miklós Szövényi – Lux GRAPHISOFT.

Wydarzenie ma charakter szkoleniowo-naukowy i skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych w przygotowaniu i kierowaniu procesami inwestycyjnymi.

Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie.

 

Sponsorami konferencji są: 3Dconnexion, BIMestiMate, GRAPHISOFT, HP, iSpot, KLER, Ponzio, TPI, VANK i VASCO.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło ICE Institution of Civil Engineers, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami oraz WIREP.

 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.wsc.pl/BIM2016

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in