Piąta faza Miasta Wola

15.11.2016

Grupa Waryński i Dantex realizują kolejną fazę inwestycji Miasto Wola przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.

W ramach piątej fazy projektu powstaną dwa siedmiokondygnacyjne budynki (H i I), w których znajdzie się 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 76 m². Dodatkowo, w tym etapie zaplanowano także 5 lokali usługowych oraz 158 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą miały balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki zostaną wyposażone w m.in. monitoring, recepcję oraz miejsca parkingowe, zarówno dla samochodów, jak i te dedykowane rowerzystom.

Piąta faza inwestycji obejmuje realizację dwóch kaskadowych budynków, z których jeden został zaprojektowany na planie litery „L” (Budynek H), a drugi na planie litery „U” (Budynek I). Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu pomiędzy budynkami powstanie wewnętrzny plac z zieloną strefą rekreacyjną i licznymi elementami małej architektury – m.in. miejskimi meblami w postaci kubików. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia 4AM Architekci.

Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na II kwartał 2017 r.

Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. m² przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. m².

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.