Konferencja BIM dla środowiska

15.01.2021

Konferencja BIM dla środowiska i ekoBIMturniej skierowane są do architektów, konstruktorów, wykonawców, inwestorów i wszystkich tych, dla których projektowanie zrównoważonych budynków jest ważne.

 

Konferencja BIM dla środowiska

 

Konferencja BIM dla środowiska i ekoBIMturniej odbędą się 26 stycznia o godz. 10, online. Organizatorem jest firma Tech Data.

W trakcie wydarzenia przedstawione zostaną funkcje, które pozwalają na optymalizację budynków pod względem zużycia energii i ich aspektów ekologicznych. Swoimi doświadczeniami podzieli się Maciej Łobos, prezes MWM Architekci. Głos zabierze również Waldemar Niedziela, członek Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

– Budynki odpowiedzialne są za 36% emisji CO2. Cyfrowy model budynku daje ogromne możliwości w zakresie analiz i optymalizacji już na etapie projektowania pozwalając tworzyć w sposób bardziej zrównoważony – mówi Małgorzata Bajgrowicz, Business Development Manager, Tech Data Polska.

Podczas Konferencji BIM dla środowiska odbędzie się również EkoBIMturniej, czyli sprawdzian wiedzy o rozwiązaniach ekologicznych w budownictwie i projektowaniu zrównoważonym w BIM. Uczestnicy w eliminacjach odpowiedzą na 10 pytań zamkniętych, a do finału przejdą 3 najlepsze osoby. Zwycięzca otrzyma ekologiczna nagrodę – hulajnogę elektryczną.

 

Konferencji towarzyszy specjalna strona z materiałami o projektowaniu zrównoważonym, gdzie można znaleźć także praktyczne filmy z Projektowania Generatywnego, analizy nasłonecznienia budynków i wiele innych: www.bimdlasrodowiska.pl/strefawiedzy

 

Patronat honorowy nad konferencją objęło Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Rejestracja dostępna na www.bimdlasrodowiska.pl

 

Czytaj także: Projektowanie w BIM – dlaczego warto?

BIM – teraźniejszość i bliska przyszłość

Instalacje wentylacyjne projektowane w BIM

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in