Jasna 26 – nowoczesny biurowiec

13.07.2010

Mermaid Properties zdecydowała o losach prestiżowej kamienicy przy ulicy Jasnej, której jest właścicielem. W centrum stolicy, niedaleko ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, powstanie Jasna 26 – nowoczesny biurowiec klasy A.

Jasna 26 to adres 5-piętrowej kamienicy z lat czterdziestych XX wieku, która powstała na fundamentach przedwojennego hotelu Victoria, w sąsiedztwie Parku Saskiego. Mermaid Properties oferuje pod wynajem łącznie ponad 3000 mkw. powierzchni biurowej, powtarzalne piętro ma około 500 mkw. Wnętrze kamienicy zostanie wyremontowane, dzięki czemu będzie dostosowane do potrzeb najemców. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują powierzchni pod biuro w ścisłym centrum stolicy, w prestiżowym budynku. To, co odróżnia Jasną 26 od typowego budynku biurowego, to bryła przedwojennej kamienicy, co z pewnością docenią docelowi klienci – mówi Łukasz Dołęga, prezes Mermaid Properties.

 

 

Biurowiec mieć będzie garaż podziemny z 25 miejscami parkingowymi, z wjazdem od ulicy Jasnej. Na ostatnim piętrze znajdować się będą zielone tarasy o powierzchni 100 mkw. z widokiem na Plac Dąbrowskiego i okolicę.

Jasna 26 powstanie 14 miesięcy po podpisaniu pierwszej umowy pre-lease.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in