Instalacja ogrzewania podłogowego z aplikacją na telefon

23.10.2019

Dostęp do katalogu materiałów, kolekcja zdjęć instalacji, dostęp do dokumentaji i pomocy technicznej – to atuty prostej i szybkiej aplikacji służącej do przygotowywania projektu ogrzewania podłogowego.

Sprawny montaż ogrzewania podłogowego z InstallPRO360

Zaloguj się na installPRO360.eu i sprawdź jak w ciągu kilku minut możesz zrobić pełną dokumentację projektu instalacji ogrzewania podłogowego nVent RAYCHEM. Jako autoryzowany instalator z licencją Certyfikat PRO zostaniesz automatycznie rozpoznany i będziesz miał dodatkowe uprawnienia.

Jakie funkcje dostępne są w aplikacji InstallPRO360?

1. Przygotowanie projektu – dobór materiałów po kategorii, numerze katalogowym lub kreator projektu z możliwością natychmiastowego eksportu dokumentów:

a) zestawienie materiałowe – wyślij je mailem i zamów produkty!

b) informacja o projekcie w trakcie realizacji

2. W trakcie montażu – dodaj zdjęcia instalacji z telefonu i zapisz wyniki pomiarów

3. Zakończenie i przekazanie instalacji – zamknij projekt i wydrukuj protokół oraz dokumenty gwarancyjne. Pomyliłeś się? – nie szkodzi – zawsze możesz edytować dane w formularzu!

 

W każdym momencie masz dostęp do pomocy technicznej – wystarczy wybrać przycisk na stronie głównej i zadzwonić. Nasz kolega Marcin chętnie odpowie na wszystkie pytania.

 

Polecamy: Straty ciepła przez podłogi w kontekście energooszczędności i odczuć cieplnych

Spersonalizowane konto i praca zespołowa

Dodaj logo firmy w panelu użytkownika – a będzie ono widoczne na wszystkich przygotowanych przez ciebie dokumentach. Jako instalator z licencją Certyfikat PRO – możesz pracować w zespole i mieć dostęp do kont kolegów w tej samej firmie. Twoje dodatkowe przywileje i promocje sprawdzisz w strefie instalatora Certyfikat PRO.

Napisz na salesPL@nvent.com jeśli masz dodatkowe pytania.

Sprawdź już dziś na installPRO360.eu

 

Zobacz też: Nowoczesne rozdzielacze ogrzewania podłogowego

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.