InfraBIM 2020

18.09.2020

InfraBIM to jedno z największych wydarzeń BIM Europy Środkowo-Wschodniej, w którym udział wezmą wiodący eksperci Budownictwa 4.0.

 

 

Tym razem spotkanie odbędzie się w formie online, aby zapewnić wszystkim w pełni bezpieczne uczestnictwo. Organizatorzy zaplanowali wydarzenia towarzyszące, których głównym celem jest rozwój i promocja metodyki BIM w budownictwie. Każde z nich w innowacyjny, kreatywny sposób pokazuje znaczenie nowych technologii:

SMART INFRASTRUCTURE: Sesja specjalna inżynierów SPI i brytyjskich ekspertów pod patronatem Departamentu Handlu Zagranicznego Ambasady Brytyjskiej. Udana realizacja projektów infrastrukturalnych z cyfrowymi rozwiązaniami i kontrolą.

WORKSHOP: Równoległe warsztaty z metodologii BIM w aspektach: modelowanie 3D, BIM 4D i 5D, skanowanie, automatyzacja, środowisko CDE, programowanie graficzne, zagadnienia prawne.

PLENAR: Prezentacje w formie 10-minutowych modułów. Po wystąpieniach przewidywana sesja pytań i odpowiedzi do 30 min.

HYDE PARK: Krótkie wystąpienia moderowane przez fachowców BIM i Budownictwa 4.0 z udziałem ekspertów Urzędu Zamówień Publicznych.

Na wydarzenie organizatorzy zapraszają wszystkich bezpośrednio i pośrednio – zawodowo, jak i z pasji – związanych z ideą budownictwa 4.0.

Więcej na www.infrabim.info

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj także: BIM – teraźniejszość i bliska przyszłość

Metodologia BIM w inwestycjach drogowych

Instalacje wentylacyjne projektowane w BIM

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.