III etap Nordic Mokotów w Warszawie gotowy

12.08.2020

III etap Nordic Mokotów otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Jest to pierwsza w Polsce inwestycja fińskiego dewelopera YIT.

 

 

III etap Nordic Mokotów domknął budowę osiedla przy ul. Pory 53 na warszawskim Mokotowie . Znajduje się tu łącznie 340 mieszkań o różnych metrażach – od kawalerek po dwupoziomowe lokale o powierzchni ponad 100 m². Przynależą do nich przestronne drewniane balkony lub tarasy. Na osiedlu dostępne są lokale usługowe oraz podziemny parking z miejscami postojowymi przystosowanymi do ładowania pojazdów elektrycznych. Zaaranżowano tu także zielone patio. W III etapie powstały 124 mieszkania oraz 5 lokali usługowych w 7-kondygnacyjnym budynku. Jego budowa trwała od lutego 2019 r. Wykonawcą była firma UNIBEP.

– Rozpoczęcie budowy Nordic Mokotów w czerwcu 2016 roku zainaugurowało działalność YIT w Polsce, dlatego zakończenie tej inwestycji jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Projektując osiedle, od samego początku zdecydowaliśmy się postawić na wysoką jakość materiałów, proekologiczne rozwiązania oraz fińskie akcenty. Chcemy, aby te elementy na stałe wpisały się w charakterystyczny styl naszego budownictwa i były mocnymi punktami wszystkich inwestycji YIT w Polsce. Jednocześnie nie zwalniamy tempa. Obecnie w Warszawie trwa budowa czterech innych naszych osiedli mieszkaniowych. Przygotowujemy się również do rozpoczęcia prac w Gdańsku, gdzie stworzymy obiekt z kategorii mixed-use – mówi Tomasz Konarski – prezes zarządu YIT w Polsce.

 

Czytaj także: Stalowa 39 w Warszawie gotowa

Rezydencja Barska z pozwoleniem na użytkowanie

Essentiel – nowe budynki mieszkaniowe w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in