II Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT

17.09.2012

Targi EURO-LIFT odbędą się 24-26.10. 2012 r. Jedyna tego typu branżowa wystawa w Europie Środkowo-Wschodniej i okazja do zaprezentowania ciekawej oferty z branży transportu bliskiego.
 

Liczba firm, która zaprezentuje się wna Targach Kielce, jest bliska setki. Połowa pochodzi spoza Polski. Po raz pierwszy udział wezmą firmy z Czech, Francji, Węgier i Tajwanu. Na targach zostaną pokazane nowości z branży dźwigowej. Szeroki zakres tematyki: od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej skończywszy. Wystawę odwiedza 2000 branżowych specjalistów.
Poza tym będzie można wziąć udział m.in. w konferencjach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów na temat konserwacji dźwigów oraz bezpieczeństwa i nowych regulacji prawnych, a także seminarium przygotowanym przez Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej „Kierunki rozwoju branży dźwigowej’.

Targi patronatem objęli: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Centrum Bezpieczeństwa Technicznego, Urząd Dozoru Technicznego i Stowarzyszenie Architektów Polskich.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in