II etap osiedla Tęczowy Las w Olsztynie

03.08.2018

119 mieszkań powstanie w czterech budynkach wieńczących II etap osiedla Tęczowy Las w Olsztynie.

W ofercie firmy Polnord znalazł się bogaty wybór lokali od jedno- do pięciopokojowych. Inwestycja Tęczowy Las to osiedle położone w otoczeniu lasów, w bliskim sąsiedztwie jeziora Bartąg i jednocześnie dogodnie skomunikowane z centrum Olsztyna dzięki ulicom: Płoskiego, Sikorskiego i Obiegowej. Na II etap osiedla złożą się budynki oznaczone numerami od 7 do 12.

– Budynki nr 9-12 to kameralne obiekty czteropiętrowe wyposażone w windy. Powstanie w nich łącznie 119 mieszkań o powierzchniach od 33 do 95 m kw., od jedno do pięciopokojowych, o zróżnicowanych układach. Do większości mieszkań przynależą balkony, a także tarasy o powierzchniach od 11 do 69 m kw. Do dyspozycji mieszkańców parteru będą ogrody o powierzchniach od 20 do 159 m kw. – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Sprzedaży Polnord SA.

 

 

Pod budynkami 9, 10 i 11 znajdzie się hala garażowa z 60 miejscami parkingowymi. Dodatkowo mieszkańcom udostępnionych zostanie 71 zewnętrznych miejsc postojowych oraz 121 piwnic.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.