II etap Apartamentów Poligonowa w Lublinie w budowie

01.09.2020

II etap Apartamentów Poligonowa trafił do sprzedaży 2 miesiące po rozpoczęciu budowy I etapu tego lubelskiego projektu mieszkaniowego.

 

 

II etap Apartamentów Poligonowa w Lublinie buduje spółka RWP Development. Projekt zakłada budowę kameralnego budynku wielorodzinnego przy ulicy Poligonowej. Będzie to 4-kondygnacyjny obiekt o oryginalnej architekturze i kompozycji przestrzennej. W obu etapach powstanie po 41 mieszkań o powierzchni od 33,88 do 117,82 m² – od jednopokojowych lokali typu studio po trzypokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe. Duże przeszklenia w budynkach zapewnią bardzo dobre doświetlenie. Lokale będą mieć balkony, loggie, ogródki lub tarasy. Inwestycja Apartamenty Poligonowa to również proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań. Lokale dwupoziomowe zostaną wyposażone w dodatkowe udogodnienia Smart Home oraz klimatyzację.

Apartamenty Poligonowa realizuje generalny wykonawca – firma DK Budownictwo. Zakończenie budowy I etapu przewidziano na I kwartał 2022 r., natomiast II etap zaplanowano oddać w II kwartale 2022 r. Autorem projektu architektonicznego jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

Cały projekt zakłada trzy etapy, podczas których powstanie w sumie 123 mieszkań.

 

 

Przeczytaj też: Apartamenty Poligonowa w Lublinie

Lublin rewitalizuje Park Ludowy

Rozbudowa szpitala w Lublinie

Atmo – nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.