Ideal Idea City Park – rusza nowa inwestycja

16.10.2018

Ideal Idea sfinalizowała zakup terenu pod kolejną, piątą inwestycję magazynowo-biurową tym razem na granicy Warszawy i Raszyna.

Obiekt stanie na działce o powierzchni 4,5 ha tuż przy obwodnicy S2. Łączna powierzchnia Ideal Idea City Park wyniesie 19,5 tys. m². Obiekt zaprojektowała również Ideal Idea i ona też będzie jego generalnym wykonawcą.

W modelu miejskich magazynów będzie to całkowicie nowy produkt. W dziesiątą rocznicę budowy małych modułów SBU (Small Business Units) Ideal Idea, która jest prekursorem takich obiektów (spółka zbudowała pierwszy park przy ul. Działkowej na Okęciu), inicjuje nowy produkt o wysokich parametrach technicznych.

 

 

Ideal Idea City Park będzie mieć małe moduły magazynowe od 500 do 850 m². Będzie im towarzyszyła elastyczna pod względem konfigurowania i wielkości powierzchnia biurowa klasy A z podnoszoną podłogą, klimatyzacją, przeszklonymi drzwiami z naświetlami, o wys. 2,7 m. Przeszkloną fasadę biurową typową dla biurowców klasy A uzupełnią windy pomiędzy kondygnacjami i inne rozwiązania funkcjonalne typowe dla wspomnianej klasy biurowców.

Wszystkie cztery hale będą podzielone na moduły do wynajęcia. Będą się one składały standardowo z powierzchni biurowej 110 m² i magazynowej w trzech wielkościach – 500, 850 lub 1100 m². Biura znajdą się na parterze i na pierwszej kondygnacji i będzie je można dowolnie łączyć oraz konfigurować.

 

 

Wysokość magazynów w świetle wyniesie 10 m. Ideal Idea City Park będzie budowany zgodnie z normami ociepleń budynków magazynowych, jakie będą obowiązywały od roku 2021, co ma zapewnić lepszą nawet o 35% izolację budynków, a co za tym idzie niższe koszty ogrzewania hali.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na przełomie lat 2018/2019, natomiast zakończenie I etapu budowy spodziewane jest w sierpniu przyszłego roku.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.