H+H Polska konsoliduje struktury z Grupą SILIKATY

11.07.2018

4 kwietnia br. nastąpiło oficjalne przypieczętowanie zmian, będących wynikiem nabycia przez H+H Polska Sp. z o.o. większościowych udziałów Grupy SILIKATY Sp. z o.o. – producenta bloczków silikatowych.

W efekcie grupę kapitałową H+H Polska stanowią obecnie H+H Polska Sp. z o.o. jako firma „matka” oraz H+H Silikaty Sp. z o.o. jako firma „córka”.

H+H Polska Sp. z o.o. stanowi część międzynarodowego koncernu Grupy H+H (H+H International A/S, której akcje notowane są na giełdzie w Kopenhadze). 4 kwietnia firma zakupiła 99,19% udziałów Grupy SILIKATY Sp. z o.o. od Grupy Ożarów S.A.

Od lipca obie organizacje działają w ramach ujednoliconej i silniejszej struktury. Produkcja, jak i sprzedaż obu grup produktowych odbywa się pod jedną marką H+H. Ujednolicony został również system identyfikacji wizualnej obu podmiotów.

Wspólna oferta materiałów murowych wykorzystuje potencjał obu spółek. Obejmuje ona wysokiej jakości produkty z betonu komórkowego oraz nowoczesne bloczki i cegły wapienno-piaskowe. Od początku lipca sprzedażą obu grup produktowych zajmuje się jeden zespół doradców sprzedaży.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.