Galę Kreator Budownictwa Roku 2023 poprowadzi Agnieszka Hyży

03.10.2023

 

Już wkrótce, 9 listopada 2023 r. po raz 13. zostaną przyznane tytuły Kreator Budownictwa Roku. Uroczysta gala odbędzie się w Pałacyku Otrębusy k. Warszawy.

 

 

Prestiżowym tytułem Kreator Budownictwa Roku organizator tego projektu – Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. – honoruje osoby oraz firmy, które swoją działalnością kształtują rynek budowlany, wprowadzają nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, a także dbają o jakość oferowanych produktów i usług.

Wydarzenie w tym roku poprowadzi Agnieszka Hyży. Z wykształcenia socjolożka, a zawodowo – dziennikarka i prezenterka. Od 15 lat związana z Telewizją Polsat, gospodyni wielu programów telewizyjnych, festiwali i koncertów na żywo. Jest pomysłodawczynią platformy Wedding Show i redaktorką naczelną kwartalnika o tej samej nazwie, a ponadto dyrektorką kreatywną największego portalu ślubnego w Europie, tj. wedding.pl. Od trzech lat pełni funkcję CEO & Director of Public Relations How2, pierwszej w Polsce platformy z interaktywnymi ebookami. Od wielu lat jest producentką eventów, konferencji i szkoleń, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ostatnim czasie za swoją pracę otrzymała nagrodę tygodnika „Wprost” Kreatywna w Start-up, a także Charyzmatyczna osobowość branży medialnej.

Więcej informacji na stronie www.kreatorbudownictwaroku.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.